Екс-очільник УКСу: Аудит проводили дилетанти

281

Опубліковано: 10 Лютого 2016

На думку екс-очільника запорізького Управління капітального будівництва Вадима Харламова, незалежний аудит, результати якого були оприлюднені вчора, 9 лютого, проводили дилетанти. Про це він повідомив журналісту Громадського ТБ Запоріжжя у телефонній розмові.

«Вы хотите спрсить о том, что я украл 230 миллионов? Те, кто меня знают, тому мои комментарии не нужны. Что я могу вам сказать об этой компании? Это дилетанты», – сказав Вадим Харламов.

Зазначимо, Вадим Харламов очолював запорізьке КП “Управління капітального будівництва” з 2011 по 2015 рік.

Нагадаємо, вчора, 9 лютого, були оприлюднені результати незалежного аудиту, який було проведено на запорізькому комунальному підприємстві “Управління капітального будівництва”. Згідно результатів за останні три роки керівництво КП завдало збитків міському бюджету Запоріжжя у розмірі 270 млн. гривень.

Довідково: Аудит КП “Управління капітального будівництва” проводила компанія Baker Tilly, що надає послуги в сфері аудиту, податкового та бізнес-консультування, незалежної оцінки, бухгалтерського та управлінського обліку. Компанія веде свою діяльність в Україні з квітня 1999 року.

Клієнти Бейкер Тіллі: Група компаній Fozzy Group, ПАТ «Укргазвидобування», Група компаній «Глобино», «Укрпродукт Груп» та ін.