Екс-мер міста Олександр Сін працевлаштувався у Запоріжжі

541

Опубліковано: 4 Травня 2018

Колишній міський голова допомагає місцевому бізнесмену правильно організувати ресторанний бізнес. Послуги надає місцевому депутату обласної ради та бізнесмену Артуру Гатунку, разом вони планують відкрити мережу нових закладів. Про це повідомляє видання Forpost. Інформацію підтвердив бізнесмен і назвав співпрацю цікавою та плідною.

Пан Гатунок не заперечив, що колишній мер міста отримує за роботу свій гонорар і розказав, що зараз вони спільно працюють над розвитком мережі нових кафе у місті. Хто у цей час займається закладами харчування Олександра Сіна в Одесі і чи існують вони взагалі, ми не знаємо, але при нагоді запитаємо.

Я б не назвав це словом — працює у мене, радше, співпрацюємо на взаємовигідних засадах. Олександр Ченсанович консультує мене з приводу розвитку ресторанного бізнесу. Він у цих питаннях більш досвідчений, саме у сфері менеджменту. Під його керівництвом працювало багато людей, можливо навіть ті, хто не хотів, але він знаходив з ними спільну мову. Зараз Олександр Сін радить мені кого приймати на роботу та як отримати він працівників максимальний ККД, отримую також багато іншої корисної для ресторанного бізнесу інформації» — поділився Артур Гатунок.