Екс-кандидат в депутати від «Самопомочі» стажується на посаду помічника мера Запоріжжя

287

Опубліковано: 17 Лютого 2016

На вакантну посаду помічника Володимира Буряка наразі стажується колишній кандидат в депутати Запорізької міської ради від партії «Самопоміч» Павло Назаренко. Про це повідомляється на офіційному сайті запорізької міської влади.

На сайті опублікована заява пана Назаренка на проведення перевірки згідно Закону «Про очищення владиі». Окрім того Павло Назаренко надав свою декларації за минулий рік. Згідно неї, його дохід у 205 році склав майже 127 тис. грн, понад 19 тис. з яких – заробітна плата, а 107,9 тис. грн – дохід від провадження підприємницької та незалежної професійної діяльності. Серед членів сім’ї – дружина та син. Доходи членів сім’ї у 2015 році склали трохи більше 64 тис. грн.

111

Також, згідно декларації, Павло Назаренко має власне житло площею 68,5 кв. м та автівку Volkswagen Polo 2011 року випуску.

Довідково: Назаренко Павло Вікторович – начальник відділу технічного обстеження будівель і споруд ТОВ «НДІ«УКРГІПРОСТАЛЬ», кандидат в депутати Запорізької міськради від «Самопомочі», 2015.

Нагадаємо, троє заступників чинного міського голови Запоріжжя є екс-працівниками МК «Запоріжсталь».