Екс-депутат міськради в суді вимагав відмінити рішення Буряка про перейменування вулиць

234

Опубліковано: 31 Травня 2016

Екс-депутат міськради та колишній перший заступник запорізького міського голови Андрій Іванов подав позов до суду на Володимира Буряка. Разом з громадською організацією “Захист прав ветеранів дітей війни” він вимагав відмінити рішення міського голови про перейменування низки вулиць. Про це повідомляє сайт z-rada із посиланням на ухвалу суду.

За данними реєстра судових рішень, екс-депутат разом з громадською організацією “Захист прав ветеранів дітей війни” вимагав в Орджонікідзевському суді відмінити рішення міського голови №83 від 20 лютого 2016 року про перейменування низки вулиць.

Станом на початок травня суд відмовив позивачам у виконанні вимог, бо вони не змогли аргументувати, як саме перейменування 110 вулиць утискають їх інтереси.

Андрій Іванов був депутатом міськради протягом трьох каденцій, першим заступником міського голови (2010-2012 рр), очільником фракції Партії регіонів у міськраді (2008-2010 рр.). Головою громадської організації “Захист прав ветеранів дітей війни” є Тетяна Машанова.
Нагадаємо, у березні 2016 року ця організація вимагала від ЮНЕСКО завадити зносу пам’ятнику Леніну.

распоряжение