Двом міліціянтам вручили підозри за затримання активістів запорізького Майдану

488

Опубліковано: 20 Лютого 2017

Двом працівникам міліції оголошено про підозру за завідомо незаконне затримання активістів у Запоріжжі під час Революції Гідності. Про це повімляє прес-служба прокуратури Запорізької області.
Зокрема, їх підозрюють у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 371 КК України (завідомо незаконне затримання).

За інформацією прокуратури, вказані особи підозрюються у незаконному затриманні учасників мирної акції протесту, що мала місце 26.01.2014 на площі Фестивальній у м. Запоріжжі.
Нині вирішується обрання щодо підозрюваних запобіжних заходів.
Чи займають підозрювані посади в органах поліції на даний час, у прес-службі прокуратурі не повідомляють.

Крім того, прокуратура області встановлює місце знаходження й інших осіб, причетних до вчинення кримінальних правопорушень стосовно учасників мирних акцій протестів під час Революції Гідності, та вживаються заходи щодо притягнення останніх до кримінальної відповідальності.

Нагадаємо, під час мирної акції 26.01.14, організованої прихильниками Євромайдану, правопорядок на площі біля ОДА (нині площа Героїв Майдану) боронили понад 400 правоохоронців. Близько 21 години вечора площу було жорстоко зачищено за участі міліції і так званих “тітушок”, які протягом дня перебували у приміщенні запорізької ОДА. Того вечора понад 20 людей, причетних і не причетних до Запорізького Майдану було затримано, десятки отримали травми різного ступеня тяжкості.
Детальніше про події того дня – у документальному фільмі виробництва Громадського ТБ Запоріжжя 26/01/14.