Опубліковано: 29 Травня 2017

Квартира на 113 квадратних метрів, про яку йдеться в декларації голови запорізького управління Нацполіції Олега Золотоноші, знаходиться у найпрестижнішому кварталі новобудов Києва “Новопечерські липки”. Про це свідчить витяг з реєстру майнових прав про дружину правоохоронця Тетяну Золотоношу.

Елітна трикімнатна квартира була придбана у січні 2014 року. Згідно декларації, її вартість тоді складала 2,1 мільйона гривень, за тодішнім курсом – 259 тисяч доларів. Зараз це 6,8 мільйона гривень.

Наразі сайт “Новопечерських липок” пропонує квартири аналогічного метражу з “класичним дизайнерським ремонтом” за 420 тисяч доларів (11 мільйонів гривень).

Район, де дружина голови запорізької поліції має нерухомість, вважається найдорожчим в Україні. Він має закриту площу близько 19 гектарів та, як визначають забудовники, фактично є “містом у місті”. Квартири мають вид на Дніпро, поряд знаходиться ботанічний сад, на території самого кварталу також створено ландшафтний парк “Сади світу”.

Фото з сайту забудовника:

This slideshow requires JavaScript.

Подивитися на нинішні ціни квартир по вулиці Михайла Драгомірова, де має житло дружина Золотоноші, можна тут і тут. На сайтах нерухомості наведені і фото апартаментів. Вражають і сюжет одного з центральних каналів, що має ознаки замовного, та відео обліту кварталу.

Минулого року Олег Золотоноша задекларував 318 598 гривень річного прибутку у вигляді зарплатні. Його жінка підприємницькою діяльністю заробила за рік 486 815 гривень.

Щоб придбати зазначену нерухомість спільний минулорічний дохід подружжя потрібно повністю відкладати протягом восьми з половиною років.

На момент придбання квартири Золотоноша працював заступником начальника одного з управлінь Департаменту по боротьбі з економічними злочинами у Дніпропетровській області.

Його дружина, згідно відкритих даних, не є власником, або керівником фірм. Вона зареєстрована як фізична особа-підприємець, що займається продажем одягу та наданням в оренду нерухомості. Реєстрація Тетяни Золотоноші як підприємця відбулася у квітні 2013 року – за дев’ять місяців до придбання житла.

36-річний Олег Золотоноша ніколи не займався бізнесом, адже одразу після закінчення юридичної академії МВС пішов працювати в правоохоронні органи.

Золотоноша очолив ГУНП в Запорізькій області у січні 2017 року. До того він два роки був першим проректором Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ. До того 12 років боровся з економічною злочинністю у Дніпропетровській області.

Євген Зюзін