Друга людина Ватикану П’єтро Паролін прибув до Запоріжжя

223

Опубліковано: 16 Червня 2016

Сьогодні близько 10-ої ранку посланець Папи Франциска Держсекретар Ватикану кардинал П’єтро Паролін прибув до Запоріжжя.
В аеропорту його зустріли представники обласної та міської влади і Церкви, – повідомляють кореспонденти Громадського ТБ Запоріжжя.
Разом із посланцем Папи кардиналом Пароліном до Запоріжжя прилетіли також монсеньйор Вісвальдас Кульбокас, працівник Державного секретаріату, Апостольський Нунцій в Україні архиєпископ Клаудіо Ґуджеротті, працівники нунціатури, ватиканські та українські журналісти. У Запоріжжі ієрарха з Ватикану вітали Блаженніший Святослав Шевчук, архиєпископ Мечислав Мокшицький, єпископ Станіслав Широкорадюк та єпископ Ян Собіло.
3
Делегація з Ватикану та представників Церкви прибула до Храму Отця Милосердного, де зустрілась з переселенцями та їхніми дітьми з нині окупованих територій Донбасу. Посланець Папи висловив їм підтримку та закликав до терпіння й примирення у такій складній для них життєвій ситуації.
4
Також у рамках візиту до Запоріжжя представник Папи Римського зустрінеться з представниками комітету «Папа для України», Радою Церков, головою Запорізької облдержадміністрації, парафіянами та духовенством. Крім того, П’єтро Паролін планує зустрітись з місцевими журналістами та відвідати один з проектів благодійного фонду “Карітас”.
2
Нагадаємо, учора розпочався офіційний візит в Україну Державного Секретаря Ватикану кардинала П’єтра Пароліна, який розпочався 15-го і триватиме до 20 червня 2016 року. Основна мета візиту – висловити солідарність Папи Франциска з українським народом. Крім Запоріжжя, Держсекретар Ватикану відвідає Київ та Львів, зустрінеться з Президентом України, представниками державної та місцевої влади, єрархами Католицької Церкви. В Запоріжжі сьогодні відбуваються його перші офіційні зустрічі, виступи та заяви.
5
Візит другої особи Ватикану також пов’язаний з Ювілейним роком Милосердя, який відзначає Католицька Церква в усьому світі.