Доріжки, майданчики і освітлення – лідери голосування Громадського бюджету

399

Опубліковано: 2 Жовтня 2017

30 вересня завершилось голосування за проекти запорізького Громадського бюджету. Запорізька міська рада визначатиме переможців до 15 жовтня, але вже зараз можна дізнатися п’ятірку проектів, за які проголосувало найбільше запоріжців.

Заміна застарілої огорожі по периметру дошкільного навчального закладу (центру розвитку дитини) «Надія» Запорізької міської ради

Проголосувало 1580 людей

«Здійснення демонтажу старого зношеного та заіржавілого паркану, із секціями, які понівечені під час буревію впалими деревами та встановлення нового зносостійкого сучасного і естетичного забору».

Просять 300 000 гривень

Посилання на проект

Вуличне освітлення дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 210 «Славутич» Запорізької міської ради

Проголосувало 1326

«Реалізація проекту передбачає освітлення території дошкільного навчального закладу (далі – ДНЗ) та прилеглої до нього території»

Просять 289 000

Посилання на проект

Маленьким ніжкам – комфортні доріжки

Проголосувало 1301

«Реалізація проекту передбачає демонтаж старого вибитого асфальтового покриття на шляху прямування батьків та дітей до консультативного центру та укладку різнокольорової тротуарної плитки».

Просять 293 000

Посилання на проект

Універсальний спортивний майданчик «Магістраль»

Проголосувало 605

«Будівництво багатофункціонального спортивного майданчика для занять різними видами спорту (футбол, волейбол, баскетбол) та проведення культурно – масових заходів».

Просять 270 000

Посилання на проект

Баскетбольний майданчик ЗБЛ «Перспектива»

Проголосувало 465

«Проектом передбачається будівництво баскетбольної площадки розміром 28×15м з асфальтною основою дрібнозернистою. Для цього потрібно:

1. провести будівничо-монтажні роботи;
2. привезти баскетбольні щити;
3. зробити розмітки ігрового поля»

Просять 297 300

Посилання на проект