Долинний прокоментував аудіозапис, зроблений після зачистки запорізького Євромайдану

292

Опубліковано: 16 Лютого 2016

Заступник начальника ГУ Нацполіції в Запорізькій області Андрій Долинний прокоментував аудіозапис, що днями було опубліковано на сайті Громадського ТБ Запоріжжя. Офіцер підтвердив, що голос на плівці належить йому.

“Я слухав цей запис і ось що я почув. Я почув, що офіцер знаходить в собі мужність і приносить вибачення категорії громадян та журналістів. Я гордий, що у мене вистачає мужності, бути чесним і порядним перед жителями міста, в якому я народився. Мені неприємно що мене намагаються зганьбити. Це була зустріч з рядом ваших колег (журналістів – авт.) не під запис. Є недобросовісні представники ЗМІ, які не тримають слова.”

Нагадаємо, до редакції Громадського ТБ Запоріжжя було надіслано аудіозапис. Автор листа стверджує, що голос на ньому належить заступнику начальника ГУ Нацполіції України в Запорізькій області (на той момент заступник начальника ГУ МВС України в Запорізькій області) Андрію Долинному. Окрім того, він стверджує, що аудіозапис було зроблено за кілька днів після розгону запорізького Євромайдану.