Додаткова субсидія та львівське сміття – що проголосувала Запорізька міськрада

205

Опубліковано: 29 Вересня 2016

Вчора, 28 вересня, відбулася чергова дев’ята сесія Запорізької міської ради. Серед порядку денного було декілька важливих питань, що широко обговорювалися напередодні.

Депутати черговий раз відмовилися підтримати мораторій на підвищення комунальних тарифів.

Проте проголосували за виділення 48 мільйонів гривень на теплову субсидію для містян. Ми вже розбиралися, хто має на неї право.

Також прийнято рішення про створення нової, переформатованої, аваріної служби. Звертатися до неї можна буде за добре знайомим номером – 15 80.

Львівське сміття запорізькі депутати приймати відмовилися. В залі говорилося про те, що в свій час Львів допоміг Запоріжжю розвантажити потік переселенців. Це не стало вагомим аргументом.

Мерія зайняла свою позицію у конфлікті між споживачами та постачальниками природного газу, змусивши ПАТ “Запоріжгаз” погоджувати проекти встановки лічильників з комунальним підприємством та мешканцями будинків.

Наостанок поговорили про традиційний Покровський ярмарок на День міста. Нагадаємо, що зазвичай святкування відбуваються у першу суботу жовтня. Проте цього року ярмарок перенесли на другу суботу – 8 жовтня. Наступного тижня презентують детально програму. Крім традиційного ярмарку на “Радузі” відбудуться інтерактивні ігри. З обіду почнуть виступати місцеві колективи. А “Тартак” і “Тік” очікуються після 18 00.

Депутати працювали майже до дев’ятої години вечора, але так і не змогли побити минулий рекорд минулої сесії – тоді обранці співали фінальний гімн майже опівночі.