До першого жовтня у Запоріжжі відремонтують більше 310 тис. кв.м. асфальтного покриття

226

Опубліковано: 12 Липня 2017

Департамент інфраструктури та благоустрою Запорізької міської ради за результатами тендеру, 10 липня, уклав угоду з КП «ЕЛУАШ» на поточний ремонт доріг вартістю 133,71 млн грн. Про це повідомляється у системі публічних закупівель “Прозоро”, передає сайт «Наші гроші. Запоріжжя».

Загалом мають відремонтувати 310 тис. «квадратів» покриття з використанням асфальтобетонних сумішей типу А марки 1 для поточного середнього ремонту і з використанням асфальтобетонних сумішей типу Б марки 2 для поточного дрібного ремонту. Конкретний перелік доріг для ремонту невідомий. Всі роботи мають завершити до 1 жовтня.

Єдиним конкурентом переможця на торгах виступило ТОВ “Онур конструкціон інтернешнл” з кінцевою пропозицією 134,4 млн грн. При цьому, фірма вказала на помилку в системі внаслідок чого остання, дешевша від КП “ЕЛУАШ” пропозиція, не була врахована, хоча і введена в систему. На цій підставі “Онур” звернулося за роз’ясненням до ДП “Прозоро” (оскільки сам департамент не в змозі впливати на перебіг аукціону), однак результат відповіді невідомий.

Також у квітні-травні КП “ЕЛУАШ” отримало підряди на поточні ремонти асфальтного покриття прибудинкових територій та внутрішньоквартальних проїздів в Комунарському районі (3,87 млн грн), в Дніпровському районі (4,1 млн грн), в Хортицькому районі (2,66 млн грн), в Заводському районі (1,62 млн грн), в Олександрівському районі (4,61 млн грн) та Вознесенівському районі (1,95 млн грн). Окрім цього КП “ЕЛУАШ” відремонтує дороги в приватному секторі за 14,26 млн грн і тротуари у місті за 20,96 млн грн.

Нагадаємо, що це була вже друга спроба департаменту визначити підрядника на ремонт доріг. Перший тендер відмінили у зв’язку з “неможливістю усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель”, а саме через не вказану технічну помилку при перевірці пропозицій. На перший тендер окрім “ЕЛУАШу” та “Онуру” подався також “Запорізький облавтодор”, однак справа до аукціону не дійшла.

Share on FacebookShare on VKTweet about this on TwitterShare on Google+