До Дня пам’яті та примирення 23 тисячі запорізьких ветеранів отримають одноразову грошову допомогу

284

Опубліковано: 6 Квітня 2016

Згідно із законодавством щорічно до 5 травня виплачується одноразова грошова допомога ветеранам війни – людям, що мають статус інвалідів війни, учасникам бойових дій і війни, сім’ям загиблих.

У цьому році в Запоріжжі соцдопомогу отримають близько 23 тис. Ветеранів війни. З них близько 2300 осіб – учасники та інваліди АТО і сім’ї загиблих. Про це повідомила заступник начальника управління соціального захисту населення Галина Остапенко.

На сьогодні в Запоріжжі зареєстровані 2260 учасників бойових дій і 33 інваліда АТО, 77 осіб мають статус членів сімей загиблих в АТО.

– У числі одержувачів одноразової грошової допомоги 1949 інвалідів війни. Інваліди І-ї групи отримають виплати в розмірі 2975 грн, ІІ-й – 2600 грн, ІІІ-й – 2310 грн. Учасникам бойових дій виплатять 930 грн кожному, членам сімей загиблих – 465 грн кожному. Загальна сума фінансування для здійснення виплат всім передбаченим категоріям складе близько 15 млн грн, – поінформувала Галина Остапенко.

Виплати одноразової грошової допомоги до Дня пам’яті та примирення будуть здійснюватися через районні управління праці та соціального захисту населення. Вже сформовані списки одержувачів. До 8 квітня Міністерство фінансів має профінансувати виплати. Тоді ж почнеться нарахування коштів одержувачам.