Для Запорізької мерії зроблять систему електронного документообігу за 1,7 млн грн

446

Опубліковано: 1 Червня 2017

КП “Центр управління інформаційними технологіями” за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ “Інтекресі бейз” на впровадження системи електронного документообігу вартістю 1,72 млн грн. Про це повідомляється у системі електронних закупівель “Прозоро”, передає сайт «Наші гроші. Запоріжжя».

Система створюватиметься на базі системи фірми Megapolis.DocNet.

Окрім іншого, система повинна мати підсистеми “Контроль виконання документів”, “Звернення громадян” та “Запитів до публічної інформації”. Система також матиме мобільні додатки.

Вхідні документи мають переводитися в електронний формат (сканування, тощо) і в подальшому оброблятися у системі документообігу, а паперовий документ одразу передаватися в архів.

Також система формуватиме структуровані звіти і різних форматах, статистичну інформацію.

В рамках першого етапу система має включати в себе 100 іменних ліцензій для діловодів; 75 іменних ліцензій для керівників та 300 ліцензій для працівників органів місцевої влади та депутатів Запорізької міської ради.
Впровадження мають завершити в жовтні.

Загалом в торгах взяли участь троє учасників. Окрім переможця також ТОВ “ІТ-Інтегратор” (1,73 млн грн) та ПрАТ “Центр комп’ютерних технологій “ІнфоПлюс” (1,99 млн грн).

Фірма “Інтекресі Бейз” фігурує у кримінальному провадженні №42015000000001624, відкритому за фактом розкрадання коштів на обслуговування держреєстрів колишніми службовцями Мінюсту, ДП “Інформаційний центр” і ДП “Інформаційні судові системи”.