Дивіться документальні фільми Громадського ТБ Запоріжжя сьогодні на телеканалі Z

425

Опубліковано: 20 Лютого 2017


Сьогодні, 20 лютого, телеканал Z покаже два документальні фільми виробництва Громадського ТБ Запоріжжя. О 19:30 дивіться стрічку “Авдіївська зима” режисера Сергія Кучеренка. У фільмі показано життя мешканців Авдіївки до та після масових обстрілів міста, що відбулися цієї зими. Частина відео та інтерв’ю були відзняті у грудні 2016-го року, коли ситуація в Авдіївці була відносно спокійною, частину відео відзняв запорізький журналіст Дмитро Смольєнко під час загострення ситуації в місті, коли Авдіївку масово обстрілювали у лютому 2017-го року. В результаті фільм містить кадри і думки з життя авдіївців в зимовому розрізі і являє собою цілісний документальний фільм про ситуацію в місті в моменти загострень і у дні між ними.

А о 21:30 дивіться документальний фільм 24/01/14 про розгін Запорізького Майдану. Журналістки Катерина Маркова та Юлія Завада разом з режисером фільму Сергієм Кучеренком в деталях відтворили події того дня, аби зрозуміти, що у цей день сталось у Запоріжжі. Чи був розгін стратегічним планом тодішньої влади та правоохоронців, як він вплинув на подальші події, що відбувались надалі у місті.

Під час зйомок фільму були записані десятки інтерв’ю з очевидцями подій по різні сторони, використані потужні відеоархіви місцевих журналістів, активістів та пересічних городян, які фіксували різні моменти того дня. Окрему подяку автори стрічки висловлюють Сергієві Борюжі та Адрієві Воробію за якісний відеоархів, який також був використаний під час підготовки фільму.

Ці та інші документальні фільми виробництва Громадського ТБ Запоріжжя можна подивитись на нашому каналі на YouTube