Директора запорізького аеропорту оштрафували за порушення режиму секретності

141

Опубліковано: 18 Жовтня 2016

Директора КП “Міжнародний аеропорт Запоріжжя” оштрафували за порушення роботи з державною таємницею. Про це повідомляють Наші гроші.Запоріжжя із посиланням на відповідну постанову Шевченківського районного суду Запоріжжя від 14 вересня.

Згідно матеріалів справи, директору КП “Міжнародний аеропорт Запоріжжя” Віктору Біскупському Служба безпеки України надала доступ до секретної інформації у 2013 році.

В липні поточного року Біскупський отримав від від фельдєгеря пакет з грифом секретності “Таємно” від Державної авіаційної служби. Оскільки інспектор захисту секретної інформації на той час знаходилася у відпустці, то її функції виконував керівник підприємства.

Відтак, в порушення порядку, Біскупський не вніс до внутрішнього опису отримані секретні документи, зберігав їх у шухлядці робочого столу свого робочого кабінету, а не у відповідному сховищі (металевому сейфі, шафі тощо). В свою чергу, кабінет не був належним чином захищеним, що потенційно давало змогу ознайомитися з документами іншим особам та створило загрозу витоку секретної інформації.

Свою вину Віктор Біскупський повністю визнав і суд призначив йому 170 гривень штрафу. Також він має сплатити судовий збір в розмірі 275 гривень.

Нагадаємо, директор аеропорту Віктор Біскупський має бізнес-інтереси в цьому ж аеропорту. Однак, суд не вбачає у цьому конфлікту інтересів.

Зазначмо, що звинувачення Службою безпеки України прокурора Запорізької області Олександра Шацького у витоку секретної інформації і порушення правил поводження з державною таємницею стало одним з формальних факторів звільнення прокурора.