Директора Департамента Запорізької ОДА судитимуть через корупцію на утилізації пестицидів

526

Опубліковано: 24 Квітня 2017

Прокуратура Запорізької області розслідує справу щодо розтрати чотирьох мільйонів грн посадовцями ЗОДА під час утилізації небезпечних відходів. Про це повідомляється на сайті прокуратури.

За результатом проведених слідчих дій та зібраних доказів, директору одного з департаментів ЗОДА та директору приватного підприємства були вручені підозри у вчинені злочинів, передбачених ч.5 ст. 191 Кримінального кодексу України (розтрата чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем)

Як повідомляє сайт «Наші гроші. Запоріжжя», йдеться про угоду Департаменту з питань цивільного захисту населення Запорізької ОДА від листопада 2015 року з ТОВ “Сучасні екологічні інновації” вартістю 3,97 млн грн.

За висновками слідства, “Сучасні екологічні інновації” не мали відповідного обладнання, площ та ліцензій для виконання умов договору. Втім, переможець тендеру взяв на субпідряд “НДІ “Укрекопроект”, яке також не мало ліцензій на здійснення будь-яких операцій з відходами пестицидів та гербіцидів.

Незважаючи на це працівники “Сучасних екологічних інновацій ” та “Укрекопроект” в грудні 2015 року вивезли близько 100 тонн пестицидів на проммайданчик “Укрекопроекту”, де вони і знаходилися без знешкодження.

Департамент з питань цивільного захисту населення Запорізької ОДА вже кілька років очолює Володимир Шлея.