Директор запорізького технікуму влаштував дочку своїм заступником і платив їй премії

492

Опубліковано: 6 Липня 2016

Директора «Запорізького будівельного центру професійно-технічної освіти» Андрія Міхєєва оштрафували за те, що він не повідомив керівництво про працюючу у на посаді його заступника доньку. Відповідну постанову Апеляційного суду Запорізької області від 17 червня оприлюднено в реєстрі судових рішень, повідомляє сайт Z-rada.

Згідно з матеріалами справи, в 2010-му році директор Центру Андрій Міхєєв призначив на посаду свого заступника з виховної роботи свою дочку. Наприкінці 2015-го Міхєєв видав розпорядження про її преміювання, при цьому не повідомивши своєму безпосередньому керівництву, в особі обласного Департаменту науки і освіти, що рішення прийнято їм в умовах конфлікту інтересів.

Прокуратура кваліфікувала ці дії по ч.1 і 2 ст.172-7 КпАП – неповідомлення про конфлікт інтересів при його наявності (ч.1) і прийняття рішення в умовах реального конфлікту інтересів (ч.2). Хортицький районний суд відхилив позов прокуратури на тій підставі, що Андрій Міхєєв, видаючи наказ про преміювання своєї дочки, діяв на підставі рішення комісії з преміювання, що складається з викладачів центру. А тому його неповідомлення чиновників обласного департаменту про конфлікт інтересів та преміювання дочки не є правопорушеннями.

Апеляційна інстанція частково переглянула постанову районного суду і визнала директора центру винним у порушенні ч.1 ст.172-7 КпАП – що він не повідомив Департамент науки і освіти Запорізької ОДА про те, що у нього в прямому підпорядкуванні знаходиться його дочка, як заступник з виховної роботи. В її преміюванні порушення не визнали. Так як видача «бонуса» проводилася за погодженням з комісією з преміювання та трудовим колективів.

У підсумку, Андрія Міхєєва оштрафували на 1700 гривень. Ввірений йому «Запорізький будівельний центр професійно-технічної освіти» займається підготовкою кваліфікованих робітників будівельних спеціальностей.