Директор КП “Основаніє” через суд намагається спростувати результати аудиту

161

Опубліковано: 11 Квітня 2016

1 квітня Господарський суд Запорізької області залишив без розгляду заяву МКП “Основаніє” щодо визнання недостовірними відомостей, оголошених за результатами аудиторської перевірки фірмою “Крестон Джі Сі Джі Аудит”. Про це повідомляють Наші Гроші.Запоріжжя

Згідно матеріалів справи, МКП “Основаніє” 30 березня звернулось із позовною заявою про захист честі, гідності та ділової репутації щодо дій Запорізької міськради та ТОВ “Крестон Джі Сі Джі Аудит”. Комунальне підприємство вимагало визнати результати аудиту недостовірними і спростувати відомості, викладені у презентації “Крестон Джі Сі Джі Аудит”, які були опубліковані на сайті Запорізької місьради та у ЗМІ, та визнати її наклепом.

Проте, суд повернув заяву “Основанію”, оскільки прохання визнати недостовірними відомості щодо його директора не відноситься до компетенції господарського суду.

Однак, вже 1 квітня комунальне підприємство подало до Госпсуду повторний позов, проте його також було відхилено, оскільки не було додано підтверджуючих документів про повноваження директора.

Нагадаємо, 17 березня у мерії розповіли про результати аудиту КП “Основаніє”, за результатам якого стало відомо, що підприємство завдало Запоріжжю збитків  на 80 мільйонів гривень.