Держвиконавці мають прийти до мерії в примусовому порядку поновлювати Завгороднього на посаді головного лікаря 5-ої міської лікарні – НАЖИВО

566

Опубліковано: 24 Листопада 2017

Сьогодні, 24 листопада, о 10.00 державні виконавці мають прийшли до міськради Запоріжжя примусово поновлювати Сергія на посаді головного лікаря 5-ої міської лікарні за вимогою рішення суду. Проте, станом на 10:20 держвиконавці так і не з’явилися до мерії. Адвокат пана Завгороднього Ярослав Гришин розказав, що телефонував голові служби, проте, він виявився на лікарняному. Також за його словами, держвиконавці пообіцяли прийти наступного понеділка і сказали, що міський голова Володимир Буряк повідомив їм, що начебто вже виконав цю вимогу.

Пряма трансляція з мерії:

Продовження:

23 серпня, головному лікарю 5-ої міської лікарні Сергію Завгородньому офіційно вручили розпорядження міського голови про його звільнення. За офіційною версією, звільнили лікаря через те, що він відмовився надавати приміщення для оренди компанії ТОВ “Запорізька фармацевтична компанія”, яка належить онукові екс-гендиректора ПАТ “Запоріжсталь” Віталія Сацького.

Свою відмову в оренді Сергій Завгородній пояснює тим, що лікарні дуже потрібно це приміщення для розширення приймальної.

У вересні 2016 Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних та кримінальних справ задовольнив касаційну скаргу і постановив відновити лікаря на посаді. Крім того, йому мають повернути несплачену заробітну плату за кожен місяць з моменту звільнення – більше 200.000 гривень.

Рішення суду набуло законної сили з моменту розголошення та оскарженню не підлягає.

Нагадаємо, що лікар виграв справу у Жовтневому районному суді Запоріжжя і його на посаді поновили. Проте, був програний апеляційний процес. Рішення Вищого суду остаточне