Депутати Запорізької облради звільнили трьох керівників КП

326

Опубліковано: 6 Квітня 2017

Сьогодні, 6 квітня, на черговій сесії Запорізької обласної ради депутати прийняли зробили низку кадрових призначень і звільнень. Про це повідомляється на сайті облради.

Народні обранці проголосували за призначення кандидатур на посади: директора комунального закладу «Запорізький академічний обласний театр юного глядача» – Віталія Шкляренка та художнього керівника цього закладу – Геннадія Фортуса, генерального директора комунального закладу «Запорізька обласна філармонія» – Ірину Конарєву і директора комунального закладу «Запорізький академічний обласний український музично-драматичний театр імені В.Г.Магара» – Володимира Панькіна. З ними, відповідно до рішення обласної ради, будуть підписані контракти строком на п’ять років.

Також у зв’язку із закінченням терміну дії контракту (26.06.2017) із директором комунального закладу «Василівський історико-архітектурний музей-заповідник «Садиба Попова», депутати звільнили з цієї посади Валерія Стойчева. Він буде виконуючим обов’язки директора комунального закладу до призначення нового директора

Далі депутати, у зв’язку з поданими заявами, достроково розірвали контракти з директорами комунальних закладів «Запорізький обласний центр охорони культурної спадщини» та «Соцкомуненергія» Запорізької обласної ради відповідно Олегом Тубольцевим і Олександром Головком.