Депутати виділили 22 млн. грн на оновлення автопарку КП “Запоріжелектротранс”

165

Опубліковано: 30 Березня 2016

На сьогоднішній сесії міськради депутати виділили 26 мільйонів гривень комунальному підприємству “Запоріжелектротранс”. З них 22 мільйони гривень підуть на оновлення автопарку КП. За відповідне рішення проголосували 48 депутатів.

Таким чином, невдовзі КП придбає 10 тролейбусів, які раніш експлуатувались в державах Європейського Союзу загальною вартістю 10,5 млн. грн.

Як повідомив генеральний директор КП “Запоріжелектротранс” Юрій Папач Запоріжжя змушене купувати старі тролейбуси закордонного виробництва, а не нові і українські. За його словами, один новий український тролейбус на сьогодні коштує 5 млн. грн, в той час як старий європейський – в п’ять разів дешевший.

Також планується придбання 10 нових автобусів середньої місткості на суму 11,9 млн. грн. Нові автобуси будуть забезпечувати транспортними послугами жителів Хортицького району на маршруті №38 сполученням “БК ЗАлК – вул. Маршала Судця – БК ЗАлК” та інших районів міста, що потребують додаткового транспорту.

Ще 3,8 млн.грн витратять на реконструкцію двох котелень, що обслуговують вагоноремонтні майстерні та тролейбусний парк №1.