Депутати облради відстрочили призначення очільника КП “Облводоканал”

251

Опубліковано: 30 Червня 2016

Як повідомляють журналісти Громадського ТБ Запоріжжя із засідання шостої позачергової сесії депутатів обласної ради, питання про призначення нового генерального директора КП “Облводоканал” сьогодні не розглядатимуть. Єдиному кандидатові на цю посаду Богдану Поп’юку, особу якого раніше розглядала відповідна комісія обласної ради, перед офіційним призначенням вирішили надати можливість проявити себе протягом місяця на посаді виконуючого обов’язки.

Відповідний проект рішення про призначення гендиректора раніше було підготовлено до розгляду, втім більшістю голосів його не включили до порядку денного за рекомендацією відповідної.
“Від постійної комісії з питань будівництва, транспорту та зв’язку та ПЕК надійшла пропозиція не вносити на розгляд сесії обласної ради питання про призначення гендиректора… Пропозиція від комісії – для того, щоб кандидат на керівну посаду попрацював місяць виконуючим обов’язки, зміг за цей місяць сформувати свою стратегію, надати своє бачення, яким чином буде проходити процес “оздоровлення” на цьому підприємстві”, – зазначив голова обласної ради Григорій Самардак.
Тож сьогодні нового очільника КП призначено не було.

Нагадаємо, проект відповідного рішення містив єдиного кандидата на цю посаду в особі Поп’юка Богдана Степановича.

Підтримати постійну комісію та не включати до порядку денного це питання зохотилось 43 депутати, проти проголосувало 11 обранців, 3 утрималось.
Богдан Поп’юк 1973 року народження, екс-директор «Запоріжгазу» (з 2004 по 2010рр.), балотувався у мери Запоріжжя на останніх виборах у якості самовисуванця. Має дружину, доньку та сина.
Родом з міста Вижниця Чернівецької області, до Запоріжгазу працював радником очільників ВАТ «Житомиргаз» та ВАТ «Миколаїввгаз». А після “Запоріжгазу”, з 2010 року – на керівних посадах ВАТ “Івано-Франківськгаз», ТОВ “Лідергаз”.
За інформацією 061.ua у декларації, яку Поп’юк подавав до виборчкому як кандидат на посаду міського голови у 2015 році, у 2014-му він особисто отримав прибутків у 144 тис. грн більшість від дивідентів і процентів. Володіє двома земельними ділянками в Запорізькій області, квартирою у Києві у 130 «квадратів», половиною квартири в Черновецькій області і автівкою Toyota Land Cruiser 2011 року випуску. Сім’я Поп’юка володіє 10 га землі в Запорізькій області 0,6 га в Черновецькій областві, двома будинками в Запоріжжі і Чернівеькій області у 407 и 100 квадратів, “Маздою” CX-7 2010 року випуску. Крім того, у декларації Поп’юка за 2014 рік був зазначений банківський депозит у в 1,73 млн.гривень, і ще 841 тис.гривень депозиту у його сім’ї.