Депутати обласної ради обрали представників громадськості до постійної поліцейської комісії

490

Опубліковано: 30 Червня 2016

Депутати обласної ради обрали представників громадськості до постійної поліцейської комісії. Сьогодні в ході засідання шостої позачергової сесії депутатський корпус обрав членів постійної поліцейської комісії від громадськості. Члени цієї комісії у кількості 2 осіб обирались шляхом таємного голосування. Більшість голосів набрали Микола Зінченко – заступник начальника юридичного відділу ПАТ “Запоріжкокс” (поданий ГО “Молодіжне об’єднання “Ініціатива майбутнього”) (34 голосів) і Віктор Нестеренко – голова Запорізькоїобласної організації профспілок атестованих працівників органів внутрішніх справ (поданий ГУ Нацполіції в запорізькій області (29 голосів).

Після деяких дискусій у сесійній залі (представники фракції “УКРОП” наполягали на присутньому конфлікті інтересів у кандидатурі Нестеренко і деяких невідповідностях у процедурі голосування), депутати все ж проголосували за проект рішення про обрання цих двох кандидатур. В цілому голосувало 68 депутатів, за – 61, проти – 5, утрималися – 2.

Довідково: Постійна поліцейська комісія складатиметься з п’яти осіб: представника міністерства, представника Нацполіції, представника запорізького територіального гарнізону та двох представників громадськості. Комісія в затвержденому складі працюватиме три роки і вирішуватиме зокрема питання призначення нових співробітників на вакантні посади.

Дискусії навколо кандидатів по поліцейської комісії тривають з весни, зокрема представники громадськостізаявляли про певний тиск на процес відбору з боку керівництва ГУ Нацполіції.
Очільник ГУ Нацполіції в Запорізькій області Віктор Ольховський втручається у відбір представників громадськості до постійної поліцейської комісії. Про це в прямому ефірі Громадського ТБ Запоріжжя повідомив депутат Запорізької облради від фракції “Батьківщина” Дмитро Майстро.

20 квітня, під час проведення засідання позачергової сесії Запорізької облради, кількість претендентів на членство в постійній поліцейській комісії зменшилося до восьми осіб. Четверо представників громадськості відкликали свої кандидатури та проекти рішень по ним були виключені депутатами облради з порядку денного.

Як депутати облради голосували за кандидатів до поліцейської комісії, – інфографіка