Посадовця Розівської районної ради підозрюють у побитті місцевого мешканця

410

Опубліковано: 9 Лютого 2017

7-го лютого 2017 року посадовцеві Розівської районної ради було вручено підозру у побитті чоловіка, та у невиконанні судового рішення. Про це повідомляється на сайті поліції.

Досудовим розслідуванням встановлено, що згаданий посадовець у громадському місці наніс кілька ударів по обличчю одному з місцевих мешканців. Після того, як потерпілий впав на землю, чиновник двічі вдарив його ногою по голові. Судово-медичною експертизою отримані потерпілим травми оцінено як легкі тілесні ушкодження, що спричинили короткочасний розлад здоров’я. Дії посадовця правоохоронцями були кваліфіковані як хуліганство (ч. 1 ст. 296 КК України).

Також, будучи службовою особою, яка займає відповідальне становище, та достовірно знаючи про винесене судом рішення щодо стягнення з нього боргу на користь третьої особи, він проігнорував дане рішення, не передавши бухгалтерові районної ради постанову державного виконавця.

Згідно чинному законодавству, згадане правопорушення кваліфікується як невиконання судового рішення службовою особою (ч. 3 ст. 382 КК України). Як результат, правопорушника може очікувати до восьми років позбавлення волі.

Нагадаємо, що подібна ситуація була у Гуляйполі. Там мешканці звинуватили місцевих депутатів у багаторазовому побиті жителів, а правоохоронні органи у бездіяльності: