Депутат Запорізької міськради від «Нової політики» не задекларував Ford Mondeo

576

Опубліковано: 13 Лютого 2018

Апеляційний суд залишив без змін постанову райсуду щодо депутата Запорізької міськради, якого визнано винним у порушенні вимог фінансового контролю. Про це повідомляє прес-служба прокуратури.

Встановлено, що депутат від фракції «Нова політика» Васильєв Денис Анатолійович не вніс у свою електронну декларацію інформацію про суттєві зміни в майновому стані, а саме – придбаний у лютому минулого року Ford Mondeo, 2012 року випуску, вартістю 338 тис. грн.

Постановою Орджонікідзевського районного суду м. Запоріжжя від 02.01.2018 указану особу визнано винною з накладенням адміністративного стягнення у вигляді штрафу. Апеляційний суд залишив це рішення без змін.

Обвинуваченого оштрафували на 1700 гривень + 320 гривень судового збору.

Також нагадаємо про флешмоб «Спасибо Денис Анатолиевич» на честь цього депутата. Річ у тім, що пан Васильєв подарував одній зі шкіл комп’ютерний клас, гроші на який взяті з депутатського фонду. Адміністрація школи влаштувала депутату концерт із танцями, піснями і гучним «Спасибо Денис Анатолиевич». Користувачів соцмереж обурила така радянщина і вони почали висміювати такі подяки.