7 Грудня
6 Грудня
5 Грудня
3 Грудня
2 Грудня

Демонтаж пам’ятника Леніну в Запоріжжі – СТРІМ

Сьогодні, 16 березня, у Запоріжжі мають остаточно демонтувати найбільший пам’ятник Леніну в Україні. За перебігом робіт слідкуйте за допомогою стріму Громадського ТБ Запоріжжя.

Нагадаємо, процес підготовки пам’ятника до демонтажу розпочався минулої суботи, 12 березня. Тоді монумент огородили парканом. Вже цього понеділка навколо пам’ятника звели будівельні ліси. Вчора, 15 березня, тривали підготовчі роботи до демонтажу саме скульптури Ленна. Окрім того, протягом дня навколо огородженого парканом Ілліча між прихильниками та противниками демонтажу не вщухали суперечки.

Рішення щодо демонтажу 20-метрового пам’ятника Леніну було прийнято на сесії Запорізької міськради у лютому цього року. Сам демонтаж коштував місту майже 200 тисяч гривень.
22

25

вечерний

ленин вечерний1
Роботи проводить фірма-підрядник “Форт”, працівники якої минулого тижня демонтувала в Запоріжжі погруддя Орджонікідзе і шестиметрову скульптуру Дзержинського.

Якщо ви знайшли в тексті орфографічну помилку, будь ласка, повідомте нас про це, виділивши це слово і натиснувши Ctrl+Enter.

Поширити

Дякую!

Тепер редактори знають.

Яндекс.Метрика