Чотири фракції Запорізької міськради поставили команді мера ультиматум і покинули сесію

485

Опубліковано: 31 Січня 2018

Сьогодні, 31 січня, депутати від фракцій «БПП: Солідарність», «УКРОП», «Батьківщина», «Самопоміч» проставили міській владі ультиматум і покинули сесійну залу. Про це повідомляє кореспондент Громадського ТБ Запоріжжя.

Депутати заявили, що депутати фракцій «Опозиційний блок», «Наш край» і «Нова політика» умисно не підтримують ті проекти рішень і правки, які вносять фракції так званого демократичного альянсу. За їхніми словами, фракції, які лояльні меру не намагаються боротися із корупцією і не планують змінювати застарілу систему управління містом.

Три фракції висунули свої вимоги («Самопоміч» не підписалася під вимогами):

– Негайно відсторонити, а в перший робочий день звільнити заступника міського голови Пустоварова А.І.

– З метою прозорого, ефективного використання бюджетних коштів, недопущення використання коштів громади міста для збагачення членів команди «крєпкіх хазяйствєнніков» підтримати та прийняти в цілому проект рішення про «допорогові закупівлі».

– З метою запобігання неефективної роботи комунальних підприємств, які отримують дотації з міського бюджету, тобто кошти мешканців міста, керівники яких нахабно грабують місто, закуповують легкові автомобілі, та одноосібно укладають невигідні для громади міста договори, розглянути та прийняти в цілому рішення «про наглядові ради комунальних підприємств».

– Для зменшення корупції в сфері тендерних закупівель, прийняти рішення про введення до складу тендерних комітетів при департаментах та комунальних підприємствах представників громадськості та журналістів, які займаються незалежними розслідуваннями.

– Для забезпечення повернення жителям м. Запоріжжя заборгованості МКП «Основаніє», КП «Наше місто» по перерахункам за фактично не надані послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій прийняти в цілому рішення «Про створення тимчасової контрольної комісії з перевірки фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств «Наше місто» та «Основаніє».

– Прийняти в цілому рішення «Про зниження цін (тарифів) на послуги з прибирання прибудинкової території багатоквартирних будинків м. Запоріжжя»;

– Прийняти рішення про проведення нового чесного відкритого конкурсу з призначення управителів багатоквартирних будинків з метою запровадження конкурентного середовища, підвищення якості обслуговування житлового фонду та зниження рівня тарифів в місті Запоріжжя.

Після того, як вказані депутати покинули залу, сесія продовжилася, бо більшість депутатських крісел належать фракціям “Наш край”, “Нова політика” і “Опозиційний блок”