Чоловік, що поранив людей з мисливської рушниці, виявився сином запорізького чиновника, – ЗМІ

378

Опубліковано: 31 Березня 2017

Чоловік, що в ніч на 30 березня в стані алкогольного сп’яніння поранив двох людей з мисливської рушниці в Дніпровському районі, виявився сином заступника голови районної адміністрації цього району. Про це повідомляє “Правда“, посилаючись на власні джерела.

За повідомленням патрульної поліції, стрілянина відбулася близько 2-ї години ночі поблизу нічного магазина по вулиця Маршала Чуйкова. Чоловік поконфліктував з покупцями, після чого він дістав зі свого авта мисливську рушницю та почав стріляти, ганяючись за 28-річним чоловіком та 40-річною жінкою. Перший отримав поранення в потилицю, остання – в обличчя. Рушниця була заряджена дробовими патронами.

При появі поліцейських нападник одразу кинув зброю. Тест на вміст алкоголю в його крові показав 1,94% промілле.

Дніпровський суд вже ухвалив рішення про арешт нападника, пише “Правда”.

Згідно офіційного сайту Запорізької мерії, голова Дніпровської районної адміністрації має чотирьох заступників. Це Оксана Швець, Віталій Гриценко, Світлана Гусєва та Іван Якіб’юк. Жоден з цих чиновників, в електронних деклараціяї на сайті НАЗК синів не вказував. Втім, закон про декларування передбачає можливість не вказувати членів родини, що не проживають з батьками, та не мають пов’язаного суспільного побуту, прав та обов’язків.