Чиновника Запорізької ОДА визнали невинним у п’яному водінні через помилку патрульних і лікарів

528

Опубліковано: 17 Серпня 2017

Орджонікідзевський райсуд Запоріжжя визнав невинним начальника одного з управлінь облдержадміністрації Артура Бойка (сина помічниці Бриля Зінаїди Бойко) у нетверезому водінні.

17 березня патрульні поліцейські зупинили Артур Бойка на проспекті Соборному за підозрою у керуванні автомобілем у стані алкогольного сп’яніння. Його перевірили на алкотестері Druger alkotest 6820 – результат виявився позитивним. Лікарняний тест також підтвердив, що Артур Бойко п’яний.

Проте захисники пана Бойка у суді вказав на те, що у цієї моделі алкотестера немає в переліку, затвердженого МВС.
Більше того, лікар, який перевіряв чиновника, у довідці не вказав технічних засобів, якими проводив перевірку, що теж є порушенням.

Артура Бойка виправдали.

У коментарі «Першому Запорізькому» Артур Бойко зізнався, що його дійсно зупиняли патрульні за підозрою у водінні в нетверезому стані.

“Меня действительно останавливали. Патрульные оповестили меня во время остановки, что им поступил звонок от доброжелателей о том, что я сажусь за руль. Я не стал с ними спорить, потому что не слишком силен в законодательстве относительно полиции, имеют ли право они за это останавливать. Тест «Драгера» — не является показательным, потому как есть вопросы в его сертификации, именно поэтому мы поехали на освидетельствование в Запорожский областной наркодиспансер. Там мне выдали документы, с которыми мы обратились в суд. Позже суд принял решение”, — розповів Артур Бойко.

Фото: УНН