Опубліковано: 28 Червня 2017

Прокуратурою області розпочато кримінальне провадження за фактом бездіяльності Запорізької міської ради щодо імплементації Закону України «Про дорожній рух». Про це повідомляється на сайті відомства.

З 28 квітня поточного року набрали чинності зміни в ЗУ «Про дорожній рух», відповідно до яких перевага в русі на перехрестях, де організовано круговий рух, надається транспортним засобам, які вже рухаються по колу.

Однак, за два місяці запорізька влада так і не змогла виконати покладені на неї законом обов’язки: забезпечити безпеку руху, розвісити нові знаки й таке інше.

“У зв’язку з неналежним виконання службовими особами Запорізької міської ради своїх обов’язків у сфері безпеки дорожнього руху у м. Запоріжжі з 28.04.2017 по 26.06.2017 з цих підстав сталося 20 ДТП за участю транспортних засобів, внаслідок чого їх власникам завдано істотної шкоди”, – йдеться в повідомленні.

За таких обставин прокуратурою області внесені відомості до ЄРДР за ч. 1 ст. 367 КК України – службова недбалість, розпочато досудове розслідування.