Брати Капранови презентують роман «Забудь-річка» на Запорізькій книжковій толоці

419

Опубліковано: 19 Жовтня 2016

unnamed (1)

Одні з найвідоміших авторів сучасної української літератури, дивовижний тандем Дмитро та Віталій Капранови, везе до Запоріжжя нову книгу. На книжковій толоці Капранови презентують свій черговий твір, який вже здобув резонанс по всій Україні – роман «Забудь-річка».

Нова книга Капранових повертає українців у русло сучасної історії XXI століття та української історії за часів Другій світовій війні. Троє молодих людей завдяки гримасі долі потрапляють на війну під одним іменем – Степан Шагута. Комсомолець воює у дивізії «Галичина», син офіцера УНР – у Червоній армії, а польський жовнір – в УПА.
Багато років по тому випадково зустрічаються двоє їхніх нащадків і між ними спалахує кохання. Герої ведуть родинне історичне розслідування трьох доль, які переплуталися і стали фактично однією потрійною долею – долею українця у Другій світовій війні.

Фестивальну програму книжкової толоки відкриє виступ відомого історика і книговидавця

Назва роману походить від старого язичницького символу – Забудь-річки, що розділяє світ живих та світ мертвих. Саме така Забудь-річка протікає між поколіннями у майже кожній українській родині.

«Забудь-річка» писалася цілих чотири роки. Брати Капранови порахували, що провели 77 тижнів за комп’ютером (8-годинний робочий день, п’ять разів на тиждень), аби написати цей твір. Рідко в сучасній українські літературі можна зустріти такий художній фоліант – адже роман містить аж 544 сторінки.

Топ-10 очікуваних презентацій від команди Запорізької книжкової толоки

Презентація роману «Забудь-річка» братів Капранових відбудеться на Запорізькій книжковій толоці 23 жовтня, у неділю, о 14 годині на локації 5.

Зареєструватися на Толоку можна тут.