Більшість гуманітарних організацій, які працюють в зоні АТО, – вже в Авдіївці – ADRA

177

Опубліковано: 2 Лютого 2017

31 січня 2017 року, після оперативної наради співробітників благодійної організації «Благодійний Фонд «Адвентистське Агенство Допомоги та Розвитку в Україні» (ADRA України) спільно з партнером проекту «Забезпечення якісною питною водою, поліпшення санітарних умов та інформування з питань гігієни громад, які постраждали внаслідок конфлікту в Донецькій області України» — всесвітнім дитячим фондом ООН UNICEF, спільно з яким за сприяння та підтримки «Співпраці з Німеччиною» та GIZ реалізується даний проект, вирішили надати оперативну гуманітарну допомогу населенню міста Авдіївка у зв’язку з загостренням ситуації та активізацією бойових дій.

Відповідно до рішення, було направлено 120 гуманітарних гігієнічних наборів (собівартість без ПДВ — 198000 гривень, з ПДВ — 237600 гривень), дитячі підгузники, 2500 свічок для освітлення помешкань, які досі знаходяться без електропостачання, а також було направлено 2 бака по 3000 літрів для безпечної питної води, яка систематично підвозиться і попвнює запаси для потреб місцевого населення. Враховуючи гостру потребу у наданні допомоги населенню, краматорський офіс ADRA України, спільно з донором WFP також направив дві вантажівки з продуктовими наборами для мешканців Авдіївки. Наразі, у місті, поруч з міським стадіоном, розташовані намети для обігріву, встановлені пункти надання гуманітарної допомоги більшості гуманітарних організацій, які працюють в зоні проведення АТО.

Додамо, що на оперативній нараді в Авдіївській ВЦА, де був присутній Павло Жебрівський — Голова Донецької обласної ВЦА, було наголошено на гострій потребі у паливі (дизельне пальне та бензин) та будівельних матеріалах. Адже генератори електрики, які працюють в місті, потребують пального, а руйнування — оперативного відновлення. Співробітники ADRA України залишаються в Авдіївці до врегулювання питання надання оперативної гуманітарної допомоги у місті.