Бігом проти алкоголю: 40 відчайдух пробіглись містом за тверезий Новий рік

381

Опубліковано: 1 Січня 2016

1
У Запоріжжі відбулась акція “В Новий рік-2016 – без алкоголю”. Участь у ній взяло близько 40-ка учасників, які у 10-градусний мороз пробіглись проспектом Леніна, аби довести, що новорічні свята можна і треба зустрічати без спиртних напоїв. Організатори пробігу тверезості – “Тверезе Запоріжжя” та “Твереза Україна”.
2
Дистація, котру мали подолати учасники – близько 2-х кілометрів: від площі Фестивальної до бульвара Шевченка. Люди, що вирішили у такий спосіб провести перший день нового року – різного віку та роду діяльності.
3
Найстарший учасник сьогоднішнього пробігу – 62-річний Василь Шептицький.
9
Участь в цій акції чоловік бере вже другий рік поспіль: “Я практично не п’ю, коли зустрічаю Новий рік. В здоровому тілі – не лише здоровий дух, а й прекрасний настрій. Такі заходи стимулюють вести здоровий спосіб життя та тренуватись.”
За словами співорганізатора тверезої пробіжки у Запоріжжі В’ячеслава Новика,
10
нинішня акція – четверта поспіль, що проводиться в обласному центрі, більше того, цьогорік, крім Запоріжжя, аналогічні заходи проводяться ще у 6-ти містах: Києві, Житомирі, Вінниці, Полтаві, Одесі та, навіть, в Нью-Йорку. Щоправда, там бігуни стартували на 7 годин раніше, аби фінішувати синхронно з українськими прибічниками тверезості.
4
5
Кількістю учасників організатори дуже задоволені, кажуть, щороку до заходу долучається все більше охочих, за рік очікують не менше сотні бігунів.
Головна ж ідея заходу, за словами організаторів,- популяризація здорового способу життя: пробіжка тверезості як альтернатива новорічному алкомарафону.
8