Опубліковано: 28 Грудня 2016

Від сьогодні стоянка на Привокзальній площі у Запоріжжі знов безкоштовна – міська влада не продовжила договір оренди фірмі “СВ-Дом”. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив голова міської організації партії “ДемАльянс” Сергій Лукін.

Як повідомив журналістам Громадського ТБ Запоріжжя пан Лукін, наступним етапом стане передача цієї ділянки у комунальну власність в належному стані – прибрати всі зведені споруди, загородження та сміття. Однак, фірма ще може оскаржити це рішення у судовому порядку.

Проте вже сьогодні з площі були прибрані шлагбауми, що загороджували під’їзд до будівлі вокзала.

Нагадаємо, на початку цього року поновилося будівництво на площі перед залізничним вокзалом Запоріжжя-1. Замовником робіт виступає дочірнє підприємство «Стройіммосистем» фірми «СВ-ДОМ». Декларація про початок будівництва була отримана 14 грудня 2015 року, а закінчення робіт заплановано на 20 червня 2016 року.

Однак, все пішло не за планом. Ще на початку року земельна комісія перевірила будівництво навпроти залізничного вокзалу “Запоріжжя-1”. Основна причина: котлован, який не був передбачений проектною документацією. Адже за проектом реконструкції на привокзальній площі Запоріжжя мають бути зведені тимчасові, а не капітальні споруди.