Бердянця, що врятував дитину, номінують на премію “Герой – рятівник року”

247

Опубліковано: 5 Липня 2016

Сьогодні, 5 липня, у Бердянську на щотижневій апаратній нараді в.о міського голови Олексій Холод вручив подяку від міського голови Олександру Глущенко, що днями врятував дитину. Про це повідомляється на офіційному сайті Бердянської міськради.

Так, 24 червня в море біля пляжу в мікрорайоні АКЗ м. Бердянськ мало не потонула дитина. Трагедії вдалося уникнути завдяки щасливому випадку. Як розповідає Олександр Глущенко, він в цей день разом з сином відпочивав неподалік від місця події. Чоловіки відгукнулися на крики про допомогу. На березі Олександр Лаврентійович зробив малюкові непрямий масаж серця. А коли малюк почав подавати ознаки життя, він передав його родичам, які відвезли потерпілого в лікарню. На жаль, в паніці ніхто не запитав, як звуть чоловіків. Через деякий час журналісти ТРК “Юг” відшукали героя-рятувальника. Олександр Глущенко все життя пропрацював педіатром. Зараз він на пенсії, але продовжує працювати в одній з приватних клінік міста.

Висловити подяку від імені трьохтисячного колективу запорізьких рятувальників приїхала начальник відділу зв’язків з громадськістю Головного управління ДСНС України у Запорізькій області Юлія Баришева.

«Такі події не повинні залишатися поза увагою громадськості, на таких прикладах необхідно виховувати підростаюче покоління. Якщо у вас в Бердянську такі вчителі, лікарі, я вважаю, що в України є безпечне майбутнє. Вчора прийнято рішення подати документи Олександра Лаврентійовича на номінацію Всеукраїнського конкурсу «Герой-рятувальник року», а також Регіональну премію в сфері благодійності та волонтерства «Олександрівська премія – 2016».