Балицький скаржиться, що не може відкрити приймальню у Криму

184

Опубліковано: 21 Квітня 2017

Народний депутат Євген Балицький поскаржився на неможливість відкрити свою приймальню на території окупованого Криму. Про це він розповів в ефірі телеканалу Zik.

“Мені опирається влада місцева і влада російська. Тобто нікому це не потрібно, щоб я як народний депутат мав змогу приймати громадян України там. Ці мене звинувачують у сепаратизмі. Ті мені кажуть “давай звідси”, тому що їм не потрібна там своя дестабілізація. Проте поки що пускають до Криму, треба зазначити”, – розповів нардеп.

За словами нардепа, приймальня йому необхідна, адже його мажоритарний округ межує з окупованою територією. Також обранець зазначив, що торгівля та пересування людей з окупованих територій має відбуватися вільно.

Член фракції “Опозиційний блок” Євген Балицький відомий як послідовний прихильник радянського минулого, що регулярно нагадує про свята часів тоталітаризму на своєму виборчому окрузі.

Балицький є прихильником законопроекту про спеціальний статус Запорізької області.

У березні цього року проти Балицького за запитом народного депутата від БПП Ігоря Артюшенка було порушено кримінальну справу за статтею про посягання на територіальну цілісність України.

Share on FacebookShare on VKTweet about this on TwitterShare on Google+