Балицький скаржиться, що не може відкрити приймальню у Криму

241

Опубліковано: 21 Квітня 2017

Народний депутат Євген Балицький поскаржився на неможливість відкрити свою приймальню на території окупованого Криму. Про це він розповів в ефірі телеканалу Zik.

“Мені опирається влада місцева і влада російська. Тобто нікому це не потрібно, щоб я як народний депутат мав змогу приймати громадян України там. Ці мене звинувачують у сепаратизмі. Ті мені кажуть “давай звідси”, тому що їм не потрібна там своя дестабілізація. Проте поки що пускають до Криму, треба зазначити”, – розповів нардеп.

За словами нардепа, приймальня йому необхідна, адже його мажоритарний округ межує з окупованою територією. Також обранець зазначив, що торгівля та пересування людей з окупованих територій має відбуватися вільно.

Член фракції “Опозиційний блок” Євген Балицький відомий як послідовний прихильник радянського минулого, що регулярно нагадує про свята часів тоталітаризму на своєму виборчому окрузі.

Балицький є прихильником законопроекту про спеціальний статус Запорізької області.

У березні цього року проти Балицького за запитом народного депутата від БПП Ігоря Артюшенка було порушено кримінальну справу за статтею про посягання на територіальну цілісність України.