Автошляхи Запорізької області відкриті для руху

413

Опубліковано: 10 Січня 2017

За інформацією Служби автомобільних доріг, температура по області становить (+2)-3о. Місцями невеликий сніг. Покриття автодоріг засніжене, але оброблено протиожеледними матеріалами.

Таким чином проїзд по автодорогах області забезпечено. Про це повідомляється на сайті Запорізької ОДА.

Вчора, 9 січня, на шляхах області працювали 60 дорожніх працівників. Було задіяно 48 потужних механізмів, у тому числі 30 піскорозкидачів, два автогрейдери та інша спецтехніка.

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області звертається до всіх користувачів доріг з проханням бути уважними та обережними за кермом, дотримуватись правил дорожнього руху та зважати на прояви негоди.

Слід пам’ятати, що при сильних опадах на дорогах погіршується видимість, гальмівний шлях збільшується. Не забувати вмикати світло фар авто і в денний час, це дозволить краще зорієнтуватись на дорозі. Слідкуйте за дорожніми знаками, які попереджують про можливу слизькість. У час негоди варто відмовитися від поїздок пасажирам з дітьми та екскурсійним автобусам.

У разі, якщо знадобиться допомога на дорозі, можна телефонувати черговому Служби автомобільних доріг у Запорізькій області за тел. (061)787-64-30; (061)787-54-35.