Автори книги-коміксу «Віра і Воля» презентували свою роботу у Запоріжжі, – відео

597

Опубліковано: 13 Липня 2017

Вчора, 12 липня, в Центрі мистецтв «АРТ-Простір» відбулась презентація книги-комікса «Віра і Воля». Про повідомляє кореспондент Громадському ТБ Запоріжжя.

На презентацію завітали автори книги Леонід Бицюра та Володимир Стаюра. Книга оповідає історію члена Подільського окружного проводу ОУН, досвідченого командира Петра Пасічного і його дружини Марії Пальчак, яка стала учасницею останнього бою УПА, що відбувся на Тернопільщині 14 квітня 1960 року.

Автори книги, за їхніми словами, під час створення книги опирались на архівні документи, їхньою головною метою було показати історію як вона є. Крім цього, за допомогою графічного оформлення автори зробили більш наочною і більш .
Один з Авторів книги Леонід Бицюра розповів, що головною метою твору є руйнація міфів про злих фашистів-бандерівців і розповідь правдивої історії визвольної боротьби українського народу.

Інший автор Володимир Стаюра каже, що Україна програє інформаційну війну, тому що більший відсоток контенту в національному просторі виготовляється Росією. Тому, стверджує пан Стаюра, дуже важливо створювати свій контент на якому можна виховувати підростаюче покоління.

Повний виступ митців дивіться у відео Сергія Андруха:

Фото: Перший Запорізький