Антимонопольний комітет оштрафував помічника Артюшенка за розіграш торгів

483

Опубліковано: 31 Січня 2018

Адміністративна колегія Запорізького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України оштрафувала ФОП Литвиненка І.В. (м. Запоріжжя) та ФОП Ловчикова Ю.А. (м. Запоріжжя) загалом на 42 тисячі гривень за антиконкурентні узгоджені дії. Про це повідомила прес-служба відомства, передає сайт «Наші гроші. Запоріжжя»

Так, дії ФОП Литвиненка І.В. та ФОП Ловчикова Ю.А., що полягали в погодженні своїх конкурсних пропозицій під час участі у торгах щодо закупівлі шкільних ранців для дітей КУ „Запорізький обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді”. Узгодженість дій підприємців підтверджується, зокрема, наявністю зв’язку за професійною діяльністю, характерною схожістю запропонованих тендерних пропозицій, схожістю цінової поведінки тощо.

Юрій Ловчиков разом Ігорем Литвиненком виступали в одній команді клубу веселих та кмітливих “Запоріжжя – Кривий Ріг Транзит”. Пізніше вони заснували рекламне агентство “Transit Production”, де Ловчиков був директором. Агентство також є оператором зовнішньої реклами.

Ловчиков на місцевих виборах 2015 року безуспішно балотувався до Запорізької міської ради від партії “Блок Петра Порошенка – Солідарність” і був головою секретаріату обласної організації партії. Також є помічником на громадських засадах народного депутата Ігоря Артюшенка.

Вивчення узгодження пропозицій АМКУ розпочав після скарги народного депутата від “Самопомочі” Олександра Опанасенка.