Антикорупційній комісії при облдержадміністрації доручено перевірити діяльність обласної лікарні

515

Опубліковано: 7 Липня 2016

Відповідне розпорядження підписано 6 червня 2016 року головою облдержадміністрації Костянтином Брилем. Про це повідомляє прес-служба ОДА.

Згідно з документом найближчим часом члени Антикорупційної комісії при ОДА мають опрацювати існуючу інформацію та здійснити перевірку діяльності Запорізької обласної клінічної лікарні в межах своїх повноважень.

Причиною такої прискіпливої уваги до головного медичного закладу регіону стали неодноразові звернення громадян, а також суспільний резонанс навколо можливих систематичних порушень та корупційних діянь у КУ «Запорізька обласна клінічна лікарня» Запорізької обласної ради.

За словами Костянтина Бриля, громадяни, які мають скарги або дані про вчинення протиправних дій, можуть звернутися до Антикорупційної комісії та повідомити наявну інформацію. Кожен такий факт буде в обов’язковому порядку зафіксований та проаналізований. У межах повноважень комісії будуть вжиті заходи для припинення зловживань. Для звернень діє Інтернет-сайт Антикорупційної комісії antikorkomis.zp.ua, на якому розміщено інформацію про склад, діяльність та контакти дорадчого органу.

– Ми вітаємо активну позицію запоріжців, які прагнуть взяти участь у виявленні та запобіганні корупції в нашому краї. Антикорупційна комісія закликає запоріжців долучитися до цієї діяльності. Я вважаю, що паралельно із НАБУ та прокуратурою мають працювати неупереджені люди нашої області. Громадськість має своєчасно та прозоро отримувати інформацію про порушення чи їх відсутність. Влада регіону на боці громади і ми зробимо все можливе, щоб запоріжці отримували якісні послуги. Адже вони мають на це конституційне право, – підкреслив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Планується, що звіт про перевірку, проведену в обласній клінічній лікарні, буде винесено на розгляд чергового засідання Антикорупційної комісії при облдержадміністрації, а також оприлюднено.

Нагадаємо, минулого тижня нардеп посварився з головою ОДА через звинуваченого в корупції очільника обллікарні.