Опубліковано: 12 Травня 2017

Amnesty International Україна закликала поліцію розслідувати напад на учасників райдужного флешмобу ефективно та неупереджено, взявши до уваги свідчення очевидців, постраждалих, а також всесторонньо розглянувши мотиви нападників. Про це організація зповідомила на своєму офіційному сайті.

“Цей напад — неприпустимий прояв гомофобії та трансфобії, який має бути ефективно та неупереджено розслідуваний. Поліція повинна взяти до уваги свідчення про те, що напад було вчинено з мотивів ненависті. Як місцева влада, так і правоохоронні органи не повинні ігнорувати та толерувати подібні прояви агресії”, заявила Оксана Покальчук, директорка Amnesty International Україна.

Нагадаємо, 6 травня у Запоріжжі відбувся флешмоб, учасниці та учасники якого закликали мешканців міста до толерантності та поваги до особистого вибору людини, незалежно від її чи його соціального статусу, національності та релігійної приналежності, сексуальної орієнтації, гендерної ідентичності і т.д.

Після завершення флешмобу, на декількох учасників та учасниць маршу було скоєно напад, яки зафільмувала камера спостереження.