Активісту “Дорожнього контролю” дали умовний термін за вимагання

183

Опубліковано: 21 Червня 2016

Прес-служба Прокуратури Запорізької області повідомляє, що сьогодні, 21 червня, Комунарський райсуд Запоріжжя визнав винним у вимаганні (ч.1 ст.189 КК України) учасника громадської організації “Дорожній контроль” К. (Віталія Косенка- прим.Громдське ТБ Запоріжжя) та призначив йому покарання у вигляді трьох років обмеження волі зі звільненням від відбування покарання з іспитовим строком тривалістю один рік.

Прокуратура Запорізької області з цим не згодна, в зв’язку з чим планується оскаржити вирок в цій частині в апеляційному порядку. Йдеться у повідомленні.

– За результатами судового розгляду було встановлено, що К. домовився з громадянином, що в разі виникнення проблеми на шляху – зупинення співробітниками поліції його автомобіля – цей громадянин заплатить гроші співробітникам поліції за непритягнення до адміністративної відповідальності, – розповів прокурор відділу прокуратури Запорізької області Сергій Пранов. – Одночасно цей громадянин повинен робити відеозйомку, фіксувати дії співробітників поліції та в подальшому передати зроблений відеозапис К.

Нагадаємо, 25 січня, у Запоріжжі було заарештовано активіста «Дорожнього контролю» Віталія Косенка. Його звинувачували у вимаганні від співробітників Ленінського відділу поліції ГУ НП в Запорізькій області грошові кошти у сумі 6000 євро за не розміщення в мережі Інтернет негативних відомостей відносно них.

Орджонікідзівський суд міста Запоріжжя обрав запобіжний захід у вигляді домашнього арешту строком на 2 місяці.

Згодом прокуратура оприлюднила відеозапис спілкування ДАІ з активістом «Дорожнього контролю». Після чого Віталій Косенко дав Громадському ТБ Запоріжжя перше інтерв’ю з-під домашнього арешту.