Активісти проти ПАТ «Запоріжгаз»: боротьба триває

353

Опубліковано: 3 Лютого 2016

Активісти «Антимонопольного об’єднання громадян України» звернулися до Адміністрації Президента, Кабінету Міністрів, Генпрокуратури, АМКУ та нардепів Верховної Ради з проханням:

– позбавити ПАТ «Запоріжгаз» ліцензії;

– провести повну перевірку законності припинень газопостачання в Запорізькій області, здійснених у 2014-2015 роках;

– провести повну перевірку діяльності підприємства щодо дотримання ліцензійних умов;

– провести перевірку діяльності НКРЕКП за фактами не проведення повних перевірок діяльності ПАТ «Запоріжгаз»;

– здійснити заходи щодо протидії та припинення зловживань зі сторони ПАТ «Запоріжгаз» в процесі заміни приладів обліку споживачам газу.

зг1зг2зг3 зг4зг5зг6

2 лютого під час прийому громадян активісти провели зустріч з в.о. голови ОДА та із головою УСБУ в Запорізькій області, де заручилися їх підтримкою в цьому питанні.

bryl-obshhestvennik

Нагадаємо, раніше Костянтин Бриль доручив Департаменту промисловості терміново підготувати звернення до прем’єр-міністра України з проханням проведення у стислі терміни позапланової перевірки постачальника.

 

я1я2

Також активісти запровадили гарячу лінію, на яку споживачі газу зможуть звертатися зі своїми скаргами щодо роботи ПАТ «Запоріжгаз», а саме: відключення від газопостачання або необ’єктивне показання лічильників.

объява

Нагадаємо, у у студії Громадського ТБ Запоріжжя активісти «Антимонопольного об’єднання громадян України» звинуватили ПАТ «Запоріжгаз» у корупції.