Адміністрацію КП “Автогосподарство” підозрюють у розкраданні 5,8 млн бюджетних коштів

326

Опубліковано: 4 Листопада 2016

Посадовці КП “Автогосподарство” отримали 6,2 мільйони гривень на оренду автобусів для перевезення населення, але більшість з цих автобусів фактично не виходила на рейси. Крім того, на обслуговування автобусів виділялось понад 400 тис. гривень. Про це повідомляється на сайті Нацполіції у Запорізькій області.

У 2016 році обласна держадміністрація проводила процедуру закупівлі щодо перевезення пасажирів на маршруті загального користування. З переможцем укладений договір на суму 6,2 мільйона гривень.

Встановлено, що на час підписання договору на обслуговування маршрутів комунальне підприємство не мало власних автобусів, тож виділені кошти були витрачені на оренду автомобілей.

Проте, взяті в оренду транспортні засоби фактично не працювали на маршрутах. При цьому, на забезпечення пасажироперевезення за певний період виділялись бюджетні кошти. Зокрема, понад 400 тисяч гривень на паливно-мастильні матеріали, запасні частини на техніку.

PM334image002

У рамках кримінального провадження, відкритого за ч.2 ст.364 (Зловживання владою або службовим становищем) КК України, поліцейські та працівники прокуратури провели санкціоновані обшуки у офісах КП та товариства.

Правоохоронці вилучили документацію, у якій відображені протиправні дії посадовців. Сума збитків оцінюється у 5,8 мільйонів гривень.

Також, на посадовців може чекати кримінальна відповідальність – позбавлення волі на строк від 3-х до 6-ти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3-х років, зі штрафом від 8,5 тисяч до 17 тисяч гривень.