9 годин роботи: Підсумки V сесії Запорізької міськради

456

Опубліковано: 27 Квітня 2016

Сьогодні, 27 квітня, відбулося пленарне засідання V сесії Запорізької міськради. Засідання тривало 9 годин. Цього разу, як і минулого, депутатський корпус вирішив засідати до останнього питання.

Нагадаємо, на початку засідання запорізькі паралімпійці отримали кошти на купівлю квартир, які їм представники місцевої влади пообіцяли ще в 2012 році.

Протягом засідання депутати ухвалили ряд питань. Серед них:

1.Умови продажу ПС “Юність”. Серед основних умов: збереження профілю діяльності об’єкта, використання земельної ділянки та її забудови має відповідати діючій містобудівній документації, реконструкція та модернізація об’єкта протягом трьох років, вкладення в ПС інвестицій на суму не менш ніж 120,00 млн. грн та приведення до ладу прилеглої території.

2. Кредит для Тепломереж. Депутати дозволили Концерну “Міські теплові мережі” взяти кредит на 110 мільйонів гривень у банку під заставу комунальної нерухомості. Мовляв, ці кошти потрібно залучити для розрахунку за енергоносії для виробництва теплової енергії та для ведення поточної господарської діяльності.

3. Зміни в виконавчих органах. Депутатський корпус ухвалив створення департаменту інфраструктури та благоустрою. Окрім того департамент освіти, науки, молоді та спорту розділили на два відомства. Першому дісталися освіта та наука, другому – молодь і спорт. Також департамент культури та мистецтва відтепер опікуватиметься й туризмом. Насамкінець, депутати затвердили загальну чисельність посадовців у кількості 1757 осіб.Зазначимо, що такі нововведення обійшлися місту в 5,5 мільйонів гривень.

4. Нова комісія.
Сьогодні було створено тимчасову комісію із тендерних закупівель дитячого харчування. До комісії увійшло шість депутатів – по одному від кожної фракції. Очолив комісію депутат Запорізької міськради від фракції “Солідарність” В’ячеслав Зайцев.

5. Звільнення керівника фіндепартаменту. Після 14 років Валентина Малиш залишила посаду керівника департаменту фінансової та бюджетної політики. Проте пані Малиш залишиться заступником міського голови Запоріжжя з питань діяльності виконавчих органів ради та членом виконавчого комітету.

Окрім того, депутати виділили 1,6 мільйонів гривень на проведення Покровського ярмарку, прибравши з графи видатків безкоштовний торт. Також, депутати ухвалили рішення щодо популяризації англійської мови в місті – тепер офіційний сайт місцевої влади мають перекласти англійською. Насамкінець, депутатський корпус звернувся до Кабміну з проханням роз’яснити підвищені тарифи на газ, який від 1 травня становитиме 6,879 грн/м³.