8 – 9 квітня: Куди піти у Запоріжжі на вихідних

359

Опубліковано: 7 Квітня 2017

На цих вихідних у Запоріжжі Оля Фреймут дасть майстер-клас з персонального розвитку. Сестра Олега Сенцова презентує фільм про свого брата. Також у місті пройде рейв-паті і багато театральних вистав, про все це читайте у нашому матеріалі

8 квітня

New Wave Rave Vol.1

Коли: 8 квітня, 19:00

Де: LOFT «Млин»

Ціна: 50 грн

У Запоріжжі пройде «New Wave Rave» – концерт, присвячений музиці нової хвилі. Це буде справжня андеграундна тусовка без солодкавості і мейнстрімних виконавців.

Виступить київський гурт Garden Krist, а також запорожці The last passenger. Крім того, на гостей чекає вогняне афтепаті, людей розважатимуть Satborn, DJ Cothurnatus.

Майстер-клас від Ольги Фреймут

Коли: 8 квітня, 18:00

Де: БК «Дніпроспецсталь»

Ціна: 150 – 450 грн

ЯК СТАТИ ВЕДУЧОЮ ЖИТТЯ У жодній зі шкіл немає уроку «Сила волі». Проте в реальному житті її ніхто не відміняв. Старанні дівчатка, після іспитів, дипломів, замість успіху й радості, у професійному та особистому житті – страждаємо від «синдрому відмінниці» або картаємо себе за невдачі. Лякаємося життєвих перешкод і випробувань. Ми ж так старанно вчилися! Ми були такі чемні… а чому жодна фея не запрошує в королівське життя?.. Ми не вміємо писати життєвий сценарій, аби бажане й дійне не розминулися за крок до досягнення мети.

Поетичний вечір Say No у Запоріжжі

Коли: 8 квітня, 20:30

Де: Edison Space coworking

Ціна: 50 грн

Вистава «Майнц»

Коли: 8 квітня, 19:00

Де: Запорізький краєзнавчий музей

Ціна: від 50 грн

Головними героями вистави стали дві сестри, які були і залишаються по різні боки бойової лінії. Глядач побачить, що буде відбуватися з ними після закінчення протистоянь і приходу в місто Західних цивілізацій разом з Америкою.
Відвідувачів також здивує звукове оформлення вистави, адже для реалізації ефекту жанру саспенс, зал для глядачів буде активно використовуватися, а колонки розміщенні позаду створять спеціальний химерний ефект.

Ювілей гурту SWIFT

Коли: 8 квітня, 19:00

Де: Стейк-паб “Чикаго Блюз”

Ціна: 40 грн

Група Swift святкує своє 20-річчя. На день народження запрошені Володимир Кондратенко, Baburwood, і гурт «Хороші люди».

9 квітня

Джаз. Класика. Рок

Коли: 9 квітня, 12:00

Де: концертний зал ім. Глінки

Ціна: 40, 50, 60 грн

Музична програма для дітей. Глядачі дізнаються як протягом століть розвивалася культура різних країн світу, як удосконалювалася музична мова і стиль творів, в мистецтві прийшло на зміну звичним канонам і … отримають відповідь на питання : чому класика не старіє. Прозвучать знайомі обробки джазових п’єс, мелодії з мюзиклів, мультфільмів і навіть рок!

Вистава «Маленькі пустощі невірних мужчин»

Коли: 9 квітня, 18:00

Де: концертна зала ім. Глінки

Ціна: 170 – 380 грн

Маленькі пустощі невірних чоловіків – це нова комедія, прем’єра якої відбулась в січні 2014 року. Дружба чоловіків і жінок; ось головна думка прем’єрного спектаклю. Відомий письменник збирається на побачення до своєї дами серця, зовсім забувши про подружній обов’язок. Але несподівано для нього зустріч зривається через втручання зовсім невідомого йому чоловіка, який намагається розбудити в ньому почуття совісті.

Фестиваль «Місто з яйцями»

Коли: 9 квітня, 12:00

Де: Алея слави, пл. Маяковського, Краєзнавчий музей, Запорізька обласна бібліотека

Вхід вільний

В програмі:

Флеш-моб «Крапанки Zp» – 12:00 / Алея Слави,
Вело-квест «Круто» – 12:30 / старт на Алеї Слави,
Писанкова студія «Пісенька Zp» – 13.00 – 16:00 / Запорізький обласний центр молоді,
Відкритий мікрофон «Гоголь-Моголь» -14: 00 – 16.00 / площа Маяковського,
Фото-сушка «В клярі» – Запорізький обласний краєзнавчий музей,
Нагородження переможців конкурсу «дряпанки» – 16:00 / Запорізька обласна універсальна наукова бібліотека,
Показ мультфільму «Круті яйця» -16: 30 – 18:00 / Запорізька обласна універсальна наукова бібліотека

8 – 9 квітня

Фільм про політичного в’язня Олега Сенцова «Процес»

Коли: 8 – 9 квітня, 14:40, 19:30

Де: кінотеатр ім. Довженка

Ціна: 40 грн

Олег Сенцов – український режисер, активіст Євромайдану і уродженець Криму. Після анексії півострова Росією він активно почав пручатись окупації. У травні 2014 року ФСБ заарештувало Сенцова, звинуватило його у плануванні терактів і вивезло до Москви. Після року ув’язнення його було засуджено до 20 років колонії – попри те, що свідоцтва з боку звинувачення були надані під тиском, а докази у справі – відсутні. Олег Сенцов своєї провини не визнає. 8 квітня, на презентацію прибуде сестра Сенцова.