69 маршрутників потрапило до “чорного списку” Запорізької ОДА

441

Опубліковано: 28 Січня 2016

У Запоріжжі створено список водіїв автобусів-порушників, які працюють на пасажироперевезеннях. Про це повідомляється на сайті Запорізької ОДА.

Так, до “чорного списку” потрапили водії, які у ІV кварталі 2015 року відмовили у пільговому проїзді один та більше разів, а також які допустили порушення правил дорожнього руху. Серед грубих порушень враховувалися: керування автобусом у стані сп’яніння; порушення правил, що спричинили ДТП; порушення встановлених обмежень швидкості руху; порушення правил проїзду перехресть; невиконання вимог сигналів регулювання, порушення правил перевезення пасажирів – двічі та більше.

Загалом до списку включено 69 водіїв, 19 з яких – за порушення правил дорожнього руху, що спричинило ДТП, а 12 – за ненадання змоги пільгового проїзду.

У ОДА зазначили, що цей список водіїв-порушників буде щомісяця оновлюватися та поповнюватися інформацією про нових порушників.

Виключення конкретних водіїв зі списку порушників буде здійснюватися за результатами щомісячного аналізу. І тільки в тому разі, якщо вони протягом останнього кварталу не допустять нових порушень.

11 2 3 4