Опубліковано: 15 Вересня 2017

Пам’ятаєте колись одночасно у всих закладах міста почали з’являтися суші? Так от зараз нова тенденція – бургери.

Трохи історії

Головна страва американців дійшла в повній мірі до Запоріжжя десь рік тому. Зараз є навіть низька спеціалізованих бургерних закладів: Smoky Burger, Forest Burger, Burger Place, JP Burger, скоро очікується відкриття Heavy Burger.

Я відвідала всі ці заклади і готова вам розповісти, що мені сподобалось найбільше. Ви будете вражені, але найкращій бургер я знайшла у найнеочікуванішому місті. Але про це згодом.

Smoky Burger

У цьому закладі подають 7 різноманітних бургерів. Ціновий діапазон: від 55 до 70грн, але є й величезний 800-грамовий бургер за 150 грн. Я обрала Crazy Burger (котлета із яловичини, бекон, соус сальса, омлет, цибуля фрізл, цибулеві кільця, свіжі томати, маринований огірок, медовий соус), а мій помічник – Cheese & Beef Burger (котлета із яловичини, чедер, сирний соус, айсберг, лук фрізл, свіжі томати). Цікаво, що у цьому закладі пропонують булки на вибір: пшенична, житня, чорна чи фітнес. Ми обрали житню та пшеничну.

Враження:
По-перше розмір бургерів невеликий, але вони подаються із картопляними скибками та кетчупом, тому важко сказати, що ми не наїлися. От тільки булочка була дещо твердою, хоча і свіжою, її було важче жувати, ніж саму котлету, але на загальному смаку це не відбилося.
По шкалі від 1 до 10 ставлю 7.

Де шукати

 

Burger Place

У цьому невеличкому закладі великий вибір бургерів – я нарахувала 13 різновидів. Та відрізняються вони один від одного тільки головним інгредієнтом – котлетою. Тож тут є бургер з куркою, свининою, яловичиною, беконом, індичкою, лососем, качкою, вегітаріанський варіант – з овочами. Бургери подаються без нічого, але є можливість замовити сет, і тоді матимеш ще соус, картоплю фрі та колу.

Варто зазначити, що у Burger Place найдешевші бургери із усіх відвіданих мною в рамках цього обзору закладів: від 40 до 60 грн. Сет обійдеться у 65 грн.

Ми замовили бургер сети із куркою та яловичиною. Нам запропонували обрати колір булочок: чорний, червоний та звичайний.


Враження:
Бургер великий за розміром, але нічим не вражаючий. Котлета із булкою та овочами, ніякої магії. Зіпсувала настрій ще й кола без жодної бульбашки і хиткі столи.
Ставлю йому 4 бургери.


Де шукати:

JP Burger

У цьому закладі також великий вибір бургерів – 11 позицій. Ціни: від 65 за вегітеріанський до 145 грн за 600-грамовий бургер.

Обрати було важко, тож я вирішила прислухатись до поради офіціантки та замовила найпопулярніший, за її словам, бургер Беконатор. Його особливість – багато обсмаженого слайсами бекону. Подається із картоплею та кетчупом. А ще вам дають рукавички для того, щоб смачні соуси не забруднили ваші рукава. Особисто для мене це дуже важливо, бо я люблю їсти бургери так, щоб по ліктях текло.Враження:

Смачно, але бекону ну аж забагато. Я пошкодувала, що прислухалась до поради, і не замовила щось поцікавіше, адже я у цьому закладі не перший раз і точно знаю, що є ну дуже смачні та цікаві бургери.
Саме цьому Беконатору я би поставила 5, а загалом іншим бургерам тверду 8.


Де шукати:

Forest Burger

Цей заклад пропонує вам 8 різноманітних бургерів. Ціни 85 -135 грн, що робить його найдорожчим бургер-закладом у цьому огляді. Ми обрали бургер зі свинини із подвійною порцією сиру, маринованою цибулею, помідором, беконом, листком салату та із соусом BBQ. Подається із картоплею та майонезом.


Враження:

Бургер великий, соковитий та справді смачний. Але все одно задорогий. Точно не на 115 гривень.
Саме із-за цін я поставлю 7, хоча заслуговують бургери цього закладу на тверду 8.


Де шукати:

І на останок…
Не повірите, але найсмачніший бургер у Запоріжжі можна скуштувати у:

Aristocrate

У одному із найпафосніших закладах нашого міста з’явилися у меню 4 бургери. Ціна від 89 до 99 грн, що при цьому не робить Aristocrate найдорожчим закладом у списку.

Я замовила бургер «Джек Деніелз» і була просто шокована. По-перше, його розміром. По-друге, одразу двома котлетами. По-третє, божественним соусом, в якому, здається, і весь секрет. Він подавався без нічого, та коли я його доїла, то зрозуміла, що жодна картоплинка в мене б вже не влізла.


В мене є власний показник якості бургерів: чим більше серветок я використала під час та після їх поїдання, тик він кращий. Так от цього разу я боялася, що використаю всі серветки закладу, бо смачнющій соус тік по руках і це було прекрасно. Я навіть пробачила їм півгодинне очікування.
Ставлю тверду 9!


Де шукати:

p.s. якщо ви пробували бургер «Джек Деніелз» від Aristocrate на Фестивалі вуличної їжі – то то було зовсім не те. Повірте.

Їла бургери Катя МАРКОВА

 

Share on FacebookShare on VKTweet about this on TwitterShare on Google+