40% жителів області отримають рахунки за газ з сумами, утричі більшими за попередні

211

Опубліковано: 22 Березня 2016

Майже половина жителів області отримають рахунки за газ з сумами, утричі більшими за попередні. Про це сьогодні, 22 березня, у муніципальному прес-центрі заявила представниця ТОВ “Запорижгаз збут” Ольга Приходько. За її словами, така ситуація скалалася через рішення касаційного суду (вже третя інстанція), який відмінив постанову Кабміну про зниження обсягів споживання газу для споживачів без приладів обліку з 6-ти до 3-х кубометрів газу.

Це означає, що споживачам газу без приладів обліку виставили борг за майже рік – з квітня минулого року по березень 2016.

Фактично люди сплачували за 3 куби протягом всього минулого року. Тепер їх в судовому порядку зобов’язали доплатити ще за три куби за весь минулий рік, плюс сплатити поточні рахунки.

Газовики запевняють, що нададуть розстрочку на 9 місяців без штрафних санкцій. І щомісяця виставлятимуть споживачам одну дев’яту частину боргу. Які суми запоріжці побачать у платіжках залежатиме від кількості прописаних та наявності бойлера.

У свою чергу, депутат міської комісії з життєзабезпечення Костянтин Нагіх закликає городян не спішити сплачувати. Він запевняє що міська влада створить спеціальну комісію з врегулювання ситуації. Окрім того, юрист Іван Черкашин заявив, що можливо ще відмінити це рішення касаційного суду, подавши скаргу до вищого апеляційного суду.