Приватній фірмі віддадуть 3 мільйони за прибирання тротуарів, хоча по факту їх чистить КП «ЕЛУАШ»

610

Опубліковано: 20 Лютого 2018

КП “ЕЛУАШ” за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ “Ортак ЛТД” на експлуатаційне утримання тротуарів та зупинок міського транспорту вартістю 3,2 млн грн. Про це повідомляється у системі електронних закупівель “Прозоро”, передає “Наші гроші. Запоріжжя”

Фірма має до кінця року підмітати тротуари і прибирати сміття, очищати від снігу та льоду, посипати відсівом, проводити прибирання снігоочищувачом на базі трактору, тощо.

Вперше аналогічний підряд “Ортак ЛТД” отримало наприкінці минулого року з продовженням на терміну дії на початок 2018 року. До того часу ці роботи виконували комунальні служби.

ТОВ “Ортак ЛТД” зареєстровано в березні 2017 року на Романа Терехова. Саме він в деяких ЗМІ згадується як колишній працівник податкової міліції з причетністю до конвертаційних центрів. Також Роман Терехов є одноосібним власником ТОВ “Право та аудит”. І обидві його фірми значаться у кримінальних справах як учасники фіктивних господарських операцій з використанням так званих “зустрічних потоків”, які використовуються при роботі конвертаційних центрів.

Єдиним конкурентом “Ортак ЛТД” на тендері виступило ТОВ “Аквілон 99”. Контактним е-мейлом фірма вказала [email protected], який відповідає імені власника “Ортак ЛТД”.